Ассоциация философского искусства

Ассоциация Философского Искусства

ГлавнаяОб АссоциацииФилософияАфоризмотерапияДайджестыФорум
АФИ-почта
Забыли пароль? Запомнить меня

#1 2011-11-12 14:29:11

Liya
Administrator

Роль и значение уважения в отношениях

12 ноября 2011 года (суббота), в 21:07 в прямом эфире Радио-Эра FM - очередная программа
"Философские диалоги"
Президента Ассоциации Философского Искусства,доктора философских наук, писателя, психоаналитика
Назипа Хамитова
на тему:
"Может ли уважение в отношениях мужчины и женщины заменить любовь?"
Гость – кандидат педагогических наук, доцент
Виктория Виноградова

#2 2011-11-12 22:03:57

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Пане Назіп, Ви обрали одне із самих фундаментальних питань взаємостосунків між чоловіком і жінкою.

Я уже наводив статистику, правда, є в мене бажання повторити мої слова:

Тільки 10% дітей заплановані – тоді, як 90% по зальоту

30 мільйонів абортів за 20 років незалежності

Більше 95% людей вступають в близькість до шлюбу

90% жінок підтримують ідею в ступу в близькість до шлюбу

Більшість молоді (більшість молоді – це термін, як може замінити «Ганнусю і друзів») відає перевагу жорстоким, цинічним проявам людської души – любов до розбещеності, чорного гумору, відео переповненого мату і насильства.
Пане Назіп, беручи до уваги сказані мною слова у мене виникає питання – ЗА ЩО ПОВАЖАТИ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПІДПАДАЮТЬ ПІД ВИЩЕЗАЗНАЧЕНІ ЯВИЩА?

Я жив не тільки в Україні. Я бачив різні релігійно – філософські системи, культури, погляди на світ.

За межами України (у Вас була передача присвячена іміджу українців за кордоном) відношення до українських жінок дуже погане. Іноземці, як правило, люди тактовні – не озвучать свої думки, але я, будучи частиною не української культури, знаю те, що говорять на «кухнях» інших культурних спільнот.

Парадокс полягає в тому, що звична, буденна поведінка українських жінок – та поведінка, яка вважається нормою в Україні – за межами України сприймається діаметрально інших чином. Навіть, я – проживши більшу частину життя в Україні, не можу без здивування сприймати поведінку українських жінок.

#3 2011-11-12 22:18:29

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Повага не може виникнути на пустому місці – для поваги повинно бути підґрунтя, повагу потрібно заслужити.

Я, коли жив в Канаді – більшість людей з мого оточення були вихідці з Близького Сходу, багато людей були з Іранського посольства.

В Ісламській культурі (1,5 мільярди людей на Землі), як і в інших Близько Східних культур є свій підхід до взаємостосунків між чоловіком і жінкою.

#4 2011-11-12 22:39:38

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Справді, в Близько Східних культурах основою для взаємостосунків є повага. Я декілька годин тому зайшов на російськомовний інформаційних ресурс для жінок.
Одна із тем винесена на обговорення -  «18 років незаймана», «24 років незаймана».

Якщо б стало відомо на Близькому Сході, що жінка до мала стосунки до шлюбу – в 95% від неї б відмовилася сімя.

Навіть, я – проживши більшість життя в Україні не можу уявити, щоби мою майбутню жінку хтось чипав.

Цікавий факт хочу я відзначити – серед тих людей, де я висловлював мої вище вказані думки була дика реакція, реакція відторгнення – мене починали ненавидіти ті люди.

Я не можу собі уявити, щоби  взяв я за жінку «Ганнусю чи друзів» - я не можу собі уявити, що моя жінка все життя гуляла, розважалася.

#5 2011-11-13 17:18:00

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

В продовження теми поваги між чоловіком і жінкою хочу сказати – для мене не зрозуміла культура народу України, яку я персоніфікував в поняття «Ганнуся і друзі».

Гуляти, розважати до 35 років, а потім провести наступні 50 років в самотності – це не благо розумно. Для очевидно, що Всевишній не дасть чоловіка жінці, яка гуляє і розважається, задовольняє свій егоїзм.

Ганнуся і друзів після 35 залишаться самотніми і нікому не потрібними на планеті Земля. В мене є родичі, які так само провели життя, як Ганнуся і друзі – це розважаючись. Скажу, що їм не позаздриш – я їх уникаю, оскільки вони звинувачують всіх навколо, що вони залишилися самі.

#6 2011-11-13 19:16:16

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Чому я вирішив почати писати – декілька днів тому я зайшов на жіночий російськомовний інформаційний ресурс.

Мене вразили жорстокість, цинізм, брутальність, абсолютна і тотальна безбожність жінок коментаторів.

Був я вражений нарцисизмом, егоцентризмом, любов’ю до самих себе, відсутністю будь-якої самокритичності.

#7 2011-11-13 21:23:46

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Я не так давно познайомився з феноменом, якого я персоніфікував – це «феномен двох С.».

Знання я черпаю з публічної переписки між Анною і Сергієм, Сергієм і Сашком, Сашком і Анною.

Я ніколи раніше не зіштовхував в житті з «феноменом двох С.», якщо «Феномен Ганнусі і друзів» - це дуже поширений світогляд – легше сказати  - хто не підпадає під вище вказаний світогляд, чим той, хто під нього підпадає.

Хоче повернутися назад – до «феноменом двох С.». Сергій протягом декількох років -2 – 3 роки добивається симпатії Анни. Сашко, якщо я правильно розумію його слова – 2 роки закоханий в Анну. Протягом тривалого часу я спостерігав за їх думками – думками Сергія і Сашка, за публічною перепискою, ходом думок і почуттів.

Я розумі, що Ви не повірите в мої слова, але не спішіть робити висновок. Я помітив, що є люди, якім подобається страждати.

#8 2011-11-13 21:28:32

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Чому феномен я назвав «двох С.» - схожість в поведінці між Сергієм і Сашком – в поведінці, яка мені не зрозуміла – тому, як будь - який інший незрозумілий мені світогляд, я спробую кристалізувати, зробити більш зрозумілим, прозорим, в першу чергу, для самого себе.

Протягом тривало часу Сергій і Сашко прагне перевернути до себе увагу Анни. Анна, в сою чергу, живу повноцінним життя – гуляє, розважається. Виставляючи свої фотографії в соціальних мережах – дає можливість Сашку і Сергію собою милуватися – для мене це… я промовчу (на Сході інші моделі стосунків)

#9 2011-11-13 21:33:46

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Я на сторінки Анни не заходжу – щоби в мене не виникало зайвих думок, але через день заходжу на сторінку Сашка в одній із соціальній мережі.

Цитую дослівно слова Сашка: «Жінки, які не контролюють свою могутність - ось в чому найбільша біда людства.»

Жінки, які не контролюю свою могутність??? Що це???
Реакція одно із дописувачів: «звідки такі нісенітниці беруться?»

#10 2011-11-13 21:39:44

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Я багато чого не розумію – я відверто про це говорю – мені немає чого приховувати, АЛЕ тішити егоїзм, нарцисизм іншої людини – це дивно і не звично.

Я не можу сказати – хто більше грішить – той, хто тішить свій егоїзм таким чином чи той, який цей егоїзм тішить, можливо, розподіл гріха він 50 на 50.

Я не хочу вдавати в тлумачення суті цього складного гріха – кожен сам може зробити ті висновки, які він бажатиме.

#11 2011-11-13 21:48:38

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Отримувати задоволення від потіхи егоїзму – це мені зрозуміло, але тішити егоїзм іншої людини – це мені не зрозуміло. Навіщо тішить егоїзм іншої людини – це для мене загадка. Не тільки тішити, але отримувати задоволення від вище вказаної «процедури» – це велика загадка. Я мовчу про те, що подібна «процедура» - це смертний гріх – серйозніший чим вбивство. Звіди ми це знаємо – це людина через подібні процедури втрачає шанс зустріти призначену Всевишнім людину для створення сімї. Якщо сімя не сформується, то не народяться діти, і діти їх дітей. Вбивство – це смерть одно людини, але вище описана мною процедура – це не народження десятків душ – що рівноцінно багатьох вбивства, оскільки вбивство – це покидання душі матеріального світу і не народження  - це також не присутність в матеріальному світі.

#12 2011-11-13 22:01:53

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Я говорю не тільки про Анну – мова йде про базову, фундаментальну модель поведінки, яка загально прийнята стала останні роки. В часи СРСР ситуація була іншою. Так, не довго я провів за залізною завісовою часу, але роблячи висновки із кількості розлучень в часи СРСР, росту населення – можна зробити висновок, що сьогодні моделі поведінки суттєво змінилися.

Сьогодні в часи прогресу з’явилися нові можливості потіхи егоїзму – це через соціальні мережі, де багато (мова йде про мільйони) дівчати, жінок виставляються свої фотографії, щоби ними милувалися. Безпрецедентний ріст розлучень – в рази він зріс після розпадку СРСР. За моїми думками і за даними статистики населення України буде скорочуватися – це зумовлено не бажання народжувати – егоїст не може народити дітей, оскілки народження дитини – це жертовність, а егоїсту слово жертовність не відоме. Цікава статистика, що тільки 10% дітей заплановані – Ви можете це уявити? Це означає, що 90% дітей, які народжуються в Україні незаплановані. Що означає слово незаплановані – народжуються після зальоту.

#13 2011-11-13 22:57:32

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Не знаю. Україна не є рідною мені країною, а народ України не є рідними мені народом. Я порівнюю ситуацію в Україні з моєю культурою.

Майбутнє України не складно прогнозувати - є об’єктивні закони розвитку спільноти людей.

У мене немає, не було і бути не може претензій до представників України.
Світогляд і цінності народу України мені не зрозуміли – вони далекі від мене.

Я не можу уявити своє життя в Україні – я б ніколи не зміг інтегруватися в суспільство України. Я б не писав, якщо не об’єктивні обставини, які тримаються мене в Україні. Я живу в Україні і постійно зіштовхуюся з абсолютно не зрозумілими мені, чужими для мене явищами.

#14 2011-11-14 15:57:23

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Вчора я говорив про феномен «двох С.» і розділив провину за ріст егоїзму 50 на 50 – між стороною, яка дає  і між стороною, яка приймає.

Я міркував певний час над своїми словами і тепер готовий дати відповідь: провина на 90% лежить не та тому, який приймає егоїзм, оскільки сам егоїзм є частино невід’ємною душі, а 90% лежить на тому, хто породжує егоїзм – дає йому життя, культивує егоїзм. Сам егоїзм одягнутий в шати Біблії є джерелом росту, розуміння, мудрості. Слова Царя Соломона в книзі «Приповісті», глава 13 є наступні слова: «Хто стримує різку свою, той ненавидить сина свого, хто ж кохає його, той шукає для нього картання.»

Якщо людину не навчили – як взаємодіяти з власним егоїзмом – цю провину розділять ті, хто повинне був навчити, але не навчив, як сказано Царем Соломоном в книзі «Приповістей».

І друга частина провини лежить на тих, хто пробуджує егоїзм в до життя, хто культивує його:

Словами Сашка: ««Жінки, які не контролюють свою могутність - ось в чому найбільша біда людства.»

#15 2011-11-14 16:09:49

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Без сумніву можна стверджувати, що Сашко І Сергій отримують задоволення від культивування егоїзму – людина не може піти проти своєї природи – це означає, що проти свого бажання людина не буде йти.

В чому корінь бажання, бажання, яке, між іншими, несе в собі долю мазохізму (мазохізм – це також один із способів отримання задоволення, але поки що над феноменом мазохізму я поки що не думав).

Можу лише припустити, що бажання культивувати егоїзм  -  це спосіб урізноманітнити сірі, як часто можна почути, буді. Можливо, є бажання пригод в серці людини, яка культивує егоїзм.

#16 2011-11-14 17:10:09

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Правда, любов до гріха, до похоті і оргій  - це невід’ємна частина душі «Анни і друзів».

Ще раз наведу думки Анни, щодо самої себе: «Богиня…», «Звезда пленительно счастья», «зіронька…»

#17 2011-11-15 14:53:45

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Є фундаментальний закон фізики – закон збереження енергії.

Для мене є загадкою – навіщо так сильно «блестать», щоби після 35 років опинитися на смітнику і наступні  50 років ледве жевріти (ледве горіти).

Більше року тому я бачив інтерв’ю відомо хореографа Георгія Миколайовича Чапкіса, який народився в 1930 році. Сьогодні йому 81 рік.

В нього запитали: яким чином йому вдається продовжувати активний спосіб життя, бути сповненим життєвих сил?
Він відповів, що продовж життя він не витрачав сили на пусті, не потрібні, марнославні пустощі.

В людини є обмежені ресурси фізичного тіла. Якщо дуже сильно «блестать» і годувати свій егоїзм – вправлятися в нарцисизмі і в самолюбові – то така модель поведінки призведе до швидко згорання життєвих сил і, як підказує мені екзистенція, мої власні спостереження – таким чином до 40, а в деяких випадках, навіть, до 30 років людина спустошується – всі запаси життєвих сил вигорають.

Коли я казав, що Анна використовує фрази: «Богиня…», «Звезда пленительного счастья», «зіронька» - це категорії буденного мислення Анни. Слова, які сказані з сарказмом, іронією – можуть видатися випадковими, але вони не є випадкові – не буває і діях людини випадкових слів, фраз. Кожна людина використовує ті категорії, якими вона мислить. Багатьом людям, навіть, в голову не прийде вжити вище вказані епітети, категорії, оскільки вони їм далекі і незрозумілі.

#18 2011-11-19 13:42:12

Viola
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Я считаю, что наш век - это век внешних проявлений, удовольствия и расслабления, это подверждает огромное количество шоу на телевидении, милинные торговые центры с красивой и доступной одеждой и постоянно растущая сфера развлечений. Показное поведение в таких условиях просто природно. Интернет и реклама, даже мультики изобилуют этой показностью тела и привлекательности, о чем говорит мультик "Папай", "Том и Джери" и т.п. Женщина подается там в виде красивой куклы, самостоятельной, независимой, эгоистичной, да такой что еще и защитить себя может (мультик "Шрек" - принцесса фиона). А что уже говорить о том, что эротические программы и фильмы показывают начиная с 17-00!! Например, новая программа на 1+1 "Секс миссия" - там все в открытую! И как в таких условиях, маленькая девочка может вырости целомудреной монахиней? Ну не буду же я как мать, запирать ее в комнате и никуда не пускать, ничего не разрешать? не хочу я превращаться в цербера. Среди моих знакомых много таких, которые дорвались до свободной жизни в 16 лет. после того, как в 15 их не пускали самостоятельно сходить даже в магазин.Последнее редактирование Viola (2011-11-19 13:47:00)

#19 2011-11-19 13:59:36

nika
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Diboshir пишет:

Словами Сашка: ««Жінки, які не контролюють свою могутність - ось в чому найбільша біда людства.»

Почему вы считаете, что вина лежит только на женщинах? Мужчины что, совсем ангелы незапятнаные? Вы говорите об эгоизме и показухе, вызывающем поведении и половых контактах до брака так пафосно, что можно подумать, что кто-то из женщин вас сильно обидел. А не вы ли случайно тот самый отвергнутый Сашко? Ну да ладно, мы здесь конструктивно думаем, а не ссоримся, не правда ли?

Мужчина конечно должен быть мужчиной и в семье и в социуме. Но, к сожалению, дорогой Дебошир, это не всегда так в наше время. Вы говорите о том, что наши женщины не заслуживают уважения, а достойны ли его мужчины? Чем они его заслужили? Тем, что сами признают свою природу - "мужик смотрит в первую очередь, как бы... (тут следуют разные вариации) с красивой женщиной" - такое я слышала не от одного мужчины. Так как женщинам их уважать после этого? и не это ли обьясняет сексуальные контакты до свадьбы?
А как же сначала "попробывать" а вдруг там несовместимость, и как бы пафосно и целомудренно не звучали ваши речи, вы как мужчина,я уверенна, уделяли бы этому ооочень большое внимание, и это НОРМАЛЬНО.
Да, у нас другое время, сейчас не только в Украине, в Америке секс на первом свидании - это обычное явление. Здесь соглашусь, не укладывается пока в голове, но что касается половых связей до свадьбы - это просто обязательно и важно как для женщины так и для мужчины. Кто со мной поспорит?

#20 2011-11-19 15:13:32

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Пані Ніка, звісно, що вина (спочатку потрібно вибрати «камертон» відповідно, до якого налаштовується суспільство) не тільки на жінка, половина вини на чоловіках і половина вини на жінках.

Справді цього календарного року мене образили, вірніше (мені важко підібрати слово) заділи. Раніше я не задумувався на формами організації суспільства.

Все почалося зимою цього календарного року, коли моє уявлення, вірніше, ідеалізоване уявлення зазнало краху – це не вперше.

Також на Ютюб я побачив відео з виступом Михайла Жванецького, яке називається: «женщиы после 50 –ти».

#21 2011-11-19 15:15:08

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Я задумався над долею моє бабусі і її покоління, яке отримує пенсію на рівні прожиткового мінімуму - до 1000 гривень. Я почав звертати увагу на бабусь, які в холод – зимою змушені стояти на ринках,холодних переходах з метою уторгувати собі на життя – це в умовах наявності великої кількості олігархів, статки яких перевищують мільярди  доларів. Часто я був свідко наступної картини, коли жінка пенсійного віку з «протягнутою рукою» на фоні автомобілів, ціна яких перевищує 1 мільйон гривень.

Потім я звернути увагу на телебачення – з метою проаналізувати акценти, які розставляє телебачення. Переглянувши велику кількість передач я прийшов до висновку, що все телебачення будується на молодих жінках, вірніше, на їх тілі – від реклами, прогнозу погоди до художніх фільмів, серіалів, «фабрики зірок» і т.д.

Тоді я почав аналізувати форми організації інших суспільств. Тривалий час я жив за межами України – це дало мені можливість порівняти форми організації різних суспільств.

#22 2011-11-19 15:30:01

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Хочу зроби відхилення. Дуже хорошу тему Ви винесли на обговорення – між культурні і між релігійні шлюби. Я не можу говорити про грузин і вірмен, оскільки їх культура є базованою на християнстві – це так, як в Україні. Правда, я можу говорити про ісламських світ – 1,5 мільярда людей на Землі. В ісламському світі, як і в іудаїзмі (мова йде про Близько Східні релігії. Християнство також,між іншим, було близькосхідною релігійно-філософською системо – було це так до 4 ст., коли імператори ненавидячи євреї вирішили реформувати християнство ) є інша концепція взаємодії між чоловіком і жінко. Скажу декілька слів про християнство – Ісус і його учні,вся церква (це сукупність віруючих у вчення Ісуса із Назарету) були євреями і несли в християнстві дух тлумачення Біблії іудейських, преталмудчиний, де взаємодія між чоловіками і жінками була подібна до іудейської, і з 7 ст. виникнення ісламу, ісламської.

Гуманізація Заходу, яка розпочалася в 19 століття і триває по нині – це де сакралізація, деформація сімейних традицій, устоїв. Мислителі  сучасності (велика кількість, яких є в Росії) сходяться на думці, яку я, між іншими, також поділяю – це думка про існування об’єктивних законів розвитку людської цивілізації, які лежать в основі розгортання світобудови.

#23 2011-11-19 15:38:19

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Я і велика кількість мислителів сходимося на думці, що в основі розвитку цивілізації (спільно культурної людей) лежить воля до життя. Саме воля до життя надихає і народжує на світ мислителів, воїнів, служителів культу.

Ми віримо, що існують об’єктивні моральні імперативи. Волі до життя – дає силу спільноті проявити волю і втілить їх (моральні імперативи) в життя.  Мораль – це завжди воля до життя, оскільки вона передбачає пасіонарність.

Ми (це я і велика кількість мислителів) приходимо до думки, що потенціал Заходу, який був рушійною силою економічною, науковою, воєнно політичною вичерпує свої ресурси, ресурси волі до життя.

Процеси, які ми сьогодні спостерігаємо – це процеси, які передували «Заходу сонця» еллінської цивілізації.

#24 2011-11-19 15:50:22

Diboshir
Участник

Re: Роль и значение уважения в отношениях

Це міф, міф про всемогутність Заходу. 500 років тому Європа була глухим селом, непролазними хащами.

Сьогодні Захід існує завдяки величі народу Америки. Що буде відбуватися з Заходу, якщо США спіткнеться – не тяжко спрогнозувати. Народ Америки – це спільна, в якої є воля до життя – це можна спостерігати у кількості війни, які веде Америка.

США, по суті, в другій половині 20 століття і на початку 21 століття США веде перманентну війну. Здатність спільноти жертвувати своїми синами – це воля до життя.

США є спільноту з різними культурами, релігійно – філософськими традиціями. Я жив в Канаді 4 роки і неодноразово був  в США.
Пані Ніка, не слід робити висновки про спільноту спираючись на художні фільми, які демонструють в Україні.

Инструменты

Информация

Статистика
Всего пользователей: 1183
Всего тем: 1047
Всего опросов: 0
Всего сообщений: 12631
Пользовательская информация
Последним зарегистрировался: lurielgrah
Пользователи онлайн: 0
Гости онлайн: 7
Рекламные ссылки
НовостиВсе новости
01.02.2018

Друзья!

4 февраля 2018 года

состоится очередной семинар

доктора философских наук,

профессора

НАЗИПА ХАМИТОВА 

 "ФИЛОСОФИЯ КИНО И ПСИХОАНАЛИЗ".

Новая тема:

"ЖЕНСКАЯ КРАСОТА И ДЕСТРУКТИВНОСТЬ" 

Все вопросы по телефону

066 924 39 99 - Оксана Гончаренко 

 
10.06.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины состоится
методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"ВОЛЯ К ВЛАСТИ:
КОНСТРУКТИВНЫЕ И
ДЕСТРУКТИВНЫЕ ПРОЯВЛЕНИЯ" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
10.06.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины 9 июня 2017 года (пятница),
 в 16:00 состоится
методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"Я И ЧУЖОЙ: КСЕНОФОБИЯ
В БЫТИИ СОВРЕМЕННОГО ЧЕЛОВЕКА" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
10.06.2017
Друзья!
Кафедра философской
антропологии Факультета философского
образования и науки
НПУ им. М.Драгаманова
продолжает работу литьературной
студии: 
«ФИЛОСОФСКОЕ ИСКУССТВО:
эссе, афоризмы, проза, поэзия»,
Очередное мероприятие
состоится
 20 апреля 2017 г.,
в 15.00 (кафедра философской
антропологии НПУ Драгоманова,
ул. Тургеневская,
8/14, аудитория 14-11). 
Вход свободный.)

 

 
18.04.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины
ул.Трехсвятительская 4, 3 этаж, 
зал заседаний Ученого совета 
14 апреля 2017 года (пятница), 
в 16:00 состоится
методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"ВОЛЯ К ИННОВАЦИЯМ И СОПРОТИВЛЕНИЕ ТРАДИЦИЙ" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
11.03.2017
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины
ул.Трехсвятительская 4, 
3 этаж, зал заседаний Ученого совета 
10 марта 2017 года (пятница),
 в 16:00
состоится методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"СТРАХ И ВЕРА В ЖИЗНИ СОВРЕМЕННОГО ЧЕЛОВЕКА" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
22.01.2017
30 декабря 2016 года (пятница),
в 18:00 на телеканале ЦК (КГР ТРК)
в программе

"ИСКУССТВО ЖИЗНИ
С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
обсуждается тема:
«ХАРИЗМАТИЧЕСКИЙ ЛИДЕР
В КРИЗИСНОМ ОБЩЕСТВЕ:
СПАСЕНИЕ ИЛИ ОПАСНОСТЬ?»

Гость программы –

доктор философских наук,

профессор

ИРИНА СТЕПАНЕНКО

Запись
программы

Обсудить 
на форуме

 
06.01.2017
23 декабря 2016 года (пятница),
в 18:00 на телеканале ЦК (КГР ТРК)
в программе

"ИСКУССТВО ЖИЗНИ
С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
обсуждается тема:
«БОРЬБА С ПЛАГИАТОМ
В ГУМАНИТАРНОЙ СФЕРЕ:
ИМИТАЦИЯ И РЕАЛЬНОСТЬ»

Гость программы –

доктор культорологии,

профессор

ЕВГЕНИЯ БИЛЬЧЕНКО

Запись
программы

Обсудить 
на форуме

 
17.12.2016
Уважаемые коллеги!
В Институте философии
НАН Украины
ул.Трехсвятительская 4, 
3 этаж, зал заседаний Ученого совета 
9 декабря 2016 года (пятница),
 в 15:00
состоится методологический семинар
"ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ
КАК МЕТААНТРОПОЛОГИЯ"
Тема для обсуждения:
"ПРОБЛЕМА ДОСТОИНСТВА УЧЕНОГО" 

Руководитель семинара –

доктор философских наук, профессор

НАЗИП ХАМИТОВ

 

 

Запись
семинара

Обсудить 
на форуме

 
13.12.2016
9 декабря 2016 года (пятница),
в 18:00 на телеканале ЦК (КГР ТРК)
в программе

"ИСКУССТВО ЖИЗНИ
С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ"
обсуждается тема:
«ПРОБЛЕМА ДОСТОИНСТВА
УЧЕНОГО В СОВРЕМЕННОЙ
УКРАИНЕ»

Гость программы –

доктор философских наук,

профессор

ОЛЬГА ГОМИЛКО

Запись
программы

Обсудить 
на форуме